HONDA SERVIS

YILDIRAY YILDIRIM OTOMOTİV

HONDA SERVİSİ

Deneyimli ve güleryüzlü ekibimizle, haftanın 6 günü size araçlarınıza en iyi hizmeti vermek için hazırız.

 Servisimizde tüm marka ve modeldeki HONDA binek araçların bakım ve servisi, HONDA Garantisi altında yapılmaktadır. Kullanılan tüm yedek parçalar orjinal ürünlerdir.

 Servis alanı içerisinde Mekanik, Kaporta ve Boya, Öndüzen ve Rot Balans, Elektirik ve Elektronik Donanım, Motorhane, Araç Temizlik ve Bakım, Yedek Parça Bölümleri ve Bekleme Salonu bulunmaktadır. 

 Serivisimize gelmeden önce 0216 575 26 35 - 36 numaralı telefonlardan müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Böylece aracınızın bakım yada servis zamanını birlikte belirleyebiliriz.

 Yolculuğunuz sırasında İstanbul il sınırları içerisinde aracınızda oluşabilecek her türlü arıza için 0532 351 69 82  numaralı telefondan gezici servisimize ulaşabilir, gerekli yardımı alabilirsiniz. 

 İşetme dahilinde sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışan tüm yönetim ve servis personelimiz, Temsa A.Ş.'nin düzenlemiş olduğu yeterlilik ve uzmanlık sertifika kurslarını başarı ile bitirmişlerdir. Aracınızdaki sorunların en doğru ve çabuk şekilde giderilmesi için uzman kadromuza sonuna kadar güveniyoruz. 

 Aracınızın periyodik bakım süreleri veya kasko hakkındaki tüm sorularınız için lütfen iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşın.